JUST prichádza z prírody

Chrípka, nachladnutie

Môže prekvapiť kedykoľvek. Keď nás bolí hlava, hrdlo, tečie nám z nosa, siahneme po produktoch z liečivých rastlín JUST a NAHRIN z čistej švajčiarskej prírody. Dôležité je ich začať užívať ihneď pri prvých príznakoch!!! Platí to pre deti aj dospelých. Predídete ďalším komplikáciám, medikamentóznej liečbe a práceneschopnosti.

tym krem

Tymianový krém si natierame na hrudník, ramená a chodidlá. Tymian posilňuje obranyschopnosť organizmu pri chrípkach a nachladnutí. Pri akútnych bronchitídach, laryngitídach, bolestiach hrdla či problémoch s hlasivkami. Uvoľňuje, osviežuje dýchacie cesty a uľahčuje odkašliavanie. Uvoľňuje kŕče pri plynatosti, upokojuje pri nervovom vyčerpaní, búšení srdca a astme. Navodzuje dobrý spánok, pomáha zmierniť bolesti hlavy. Vďaka protizápalovým účinkom sa využíva pri reumatických problémoch a zápaloch. Vhodná kombinácia s Tymiánovou esenciou - prísadou do kúpeľa. 

olej 31

Olej z 31 liečivých rastlín (1 - 2 kvapky) kloktáme zmiešaný s vodou. Zmes najčistejších éterických olejov získaných z 31 liečivých rastlín. Presnú receptúru od bylinkárov appenzellského kantónu dodržiava firma JUST už desiatky rokov. Spektrum použitých bylín ohromuje svojou silou a univerzálnym použitím. Olej nachádza široké uplatnenie pri akútnych problémoch, jeho ohromná sila však tkvie v prevencii. Zvyčajne sa aplikuje potieraním, masážou, rôznymi druhmi kúpeľov, inhaláciou, aromalampou, rozprašovačom, zvlhčovačom, obkladmi, výplachmi. 

eukasol

Eukasol rozprášime do vzduchu. Sprej s vysoko antiseptickými, antibakteriálnymi a uvoľňujúcimi schopnosťami využijete na prevenciu i akútne stavy respiračných ochorení, chrípky a nachladnutia. Požadovaný efekt sa dosiahne rozprášením do vzduchu, inhaláciou z vreckovky, odevu, hrudníka, či nastriekaním na plachtu, vankúš, vlhký uterák. Aplikácia je vhodná i pri alergickej nádche, vyčerpaní, nespavosti, nevoľnosti pri cestovaní ako i na pohlcovanie pachov. Pomáha pri nepríjemnom chrápaní a dlhom zaspávaní. 

 

Olej z jedle sibírskej zmierňuje zápalové procesy, posilňuje obranyschopnosť organizmu, uvoľňuje dýchacie cesty, podporuje vykašliavanie. Tento 100% čistý prírodný éterický olej z jedle sibírskej sa získava z mladých výhonkov čerstvého ihličia. V rukách 2 - 3 kvapky oleja zmiešame s tymianovým krémom, potierame hrudník a ramená.   

Tannen sirup užívame pred jedlom. Hodnotné extrakty zo smrekových výhonkov, feniklu a lipových kvetov ako aj citrónová šťava pôsobia upokojujúco a posilňujú obranyschopnosť. Pomáha pri silnom kašli aj bolesti hrdla. Sirup má vysoký obsah vitamínu C. Je vhodný aj pre fajčiarov. Dávkovanie: 1 – 2 PL  denne pred jedlom, samotný alebo zriedený v čaji, vo vode. Pri silnom prechladnutí je možné dávku zdvojnásobiť. Deti polovičné dávky.  

tymian_elixirmini.jpg

Tymianový elixír obsahuje extrakty zo skorocelu a tymianu, je obohatený o med, materskú kašičku, vitamín C, mangán a meď. Je výborný výživový doplnok, ktorý podporí deti i dospelých pri ochorení dýchacích ciest. Elixír má jemnú ovocnú chuť vďaka čučoriedkovej a malinovej šťave. Vitamín C a meď prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému. 

Ďalšie produkty, ktoré nám pomáhajú: Echinacina a MSA Caps Plus - pri opakujúcich sa infekciách, pri užívaní antibiotík, Horská borievka - na uvoľňovanie hlienov a celkové posilnenie organizmu, ISO Tea Lemon - na prísun minerálnych látok aj pitný režim, Narosan čučoriedkový, Narosan pomarančový, Narosan Tropic a Narosan Red Berry - multivitamínové sirupy, jednoduché užívanie a výborná vstrebateľnosť dôležitých látok, Eukalyptový olej.