JUST prichádza z prírody

Darčekové kolekcie

Potešia svojím obsahom aj inšpiratívnym zložením. Produkty sú zabalené v darčekových krabiciach rôznych veľkostí, tvarov a farieb. Obľúbené sú aj praktické kozmetické tašky.
Môžete si vybrať z týchto darčelových kolekcií aj ďalších, ktoré stále pribúdajú. Každá darčeková kolekcia obsahuje informačný leták o produktoch.
Kapsa plna radosti.jpg
Kapsa plná radosti - kolekcia 5 švajčiarskych bylinných krémov JUST sú spoľahliví pomocníci v rôznych situáciách, ale aj pre radosť. Krémy nelepia ani nemastia, po aplikácií navodzujú príjemné pocity. V modrej kozmetickej taške na zips nájdete leták, Tea Tree krém s Manukou a Rosalinou, San´Aktiv krém, Krém na nohy, Levanduľový krém, Nechtíkový krém.  Radost v kazdem pohybu.pngRadosť v každom pohybe - kolekcia zameraná na účinnú starostlivosť o kĺby pre športovcov, deti vo vývine, aktívnych seniorov (OsArTen kapsule, Kostihojový krém-gél, Arnikový krém-gél, leták, darčeková krabička).Tymianova radost.pngTymianová radosť - kolekcia na dýchacie cesty, uvoľnenie, dobrý spánok a pohodu v brušku. Omamná vôňa a blahodárne účinky tymianu spájajú všetky 3 produkty – sirup, krém aj kúpeľovú esenciu (Tymianový elixír, Tymianový krém, Tymiánová esencia, leták a červená textilná taška s motívmi tymianu). Salat jedna radost (1).pngŠalát jedna radosť - trojica koreninových zmesí a bodliakový olej na ochutenie šalátov, rôznych studených a varených jedál (korenička s korením z bylín a morskej soli, Piccante, korenička s cesnakovým korením, Bodliakový olej, leták, darčeková krabička). Slezova kolekce.jpgNEŽNÁ KOLEKCIA pre dámy na ošetrenie pokožky s upokojujúcim slezovým extraktom špeciálne vhodný pre citlivé typy so sklonom k podráždeniu (Slezové maslo, Slezová sprchová pena, Deo Roll-On slezový, leták, organzové vrecúško). pankol.pngKozmetická kolekcia JUST FOR MEN - pre dokonalú starostlivosť o citlivú mužskú pokožku, hydratuje, ošetruje, upokojuje a oživuje (Deo Roll-On, Sprchový gél, Balzam po holení, leták, kozmetická taška).