JUST prichádza z prírody

Nech sme šťastní a zdraví

Hovorí sa: „Keď máš zdravie, máš všetko“. Dostatok spánku, pohybu a zdravá výživa sú základom zdravého životného štýlu. Môžu však nastať situácie, kedy človek potrebuje pomoc a dobrú radu. Najčastejšie sú problémy so spánkom a vnútorným nepokojom, znížená imunita, poruchy trávenia. 

PF2022.png

Pokoj, spánok a vyrovnanosť

Predstavte si vôňu levandule, pomaranča alebo citróna. Pocitíte osvieženie, vnútorné ukľudnenie a získanie rovnováhy. Antistress Activator zmes 15 éterických olejov z mäty, cédra, eukalyptu, citronely, levandule... oceníte na zníženie napätia a nervozity. Harmony Caps s L-tryptofánom, levanduľou, medovkou, hlohom, rozchodnicou, horčíkom a vitamínmi B2, B3 a B6 pomáhajú pri fyzickej a psychickej záťaži, výkyvoch nálad a zlom spánku. Kapsuly s koreňom rozchodnice ružovej a vitamínom C podporujú duševnú a fyzickú výkonnosť pri dlhodobej záťaži. 

Imunita

Echinacina s bazovou a černicovou šťavou, echinaceou, vitamínom C a zinkom na posilnenie imunity aj pre deti. MSA Caps s extraktmi z húb shiitake, maitake, reishi a z plodov palmy acaia na posilnenie organizmu, protivírusové účinky. Narosan Tropic multivitamínový sirup s extraktom z pšeničných klíčkov a zinkom prispieva aj k udržaniu dobrého zraku, pokožky, vlasov a nechtov. Pre deti aj pre seniorov.

Vnútorná pohoda

Trávenie má nezanedbateľný vplyv na naše rozpoloženie, náladu i celkovú kondíciu. VitaFlor pomáha udržať rovnováhu črevnej mikroflóry v podobe živých baktérií a rozpustnej vlákniny inulínu, feniklový extrakt pôsobí proti nadúvaniu a zlepšuje trávenie. Artičokový nápoj a Artičokové tablety prispievajú k správnemu fungovaniu tráviaceho systému, čriev a pečene, slúžia na prečistenie, majú pozitívny vplyv na krvné lipidy. Zázvorový nápoj s kurkumou harmonizuje trávenie, povzbudzuje krvný obeh, pôsobí protizápalovo a celkovo povzbudzuje. Horská borievka prispieva k dobrému tráveniu, podporuje činnosť obličiek a vylučovanie vody z organizmu. Pomáha podporiť prirodzenú obranyschopnosť organizmu, metabolizmus tukov a sacharidov, pomáha udržiavať normálnu hladinu cukru v krvi.