JUST prichádza z prírody

Perla v JUSTe

Olej z 31 liečivých rastlín je jeden z najobľúbenejších produktov firmy JUST. Rokmi overená zmes najčistejších olejov a extraktov pre Vás a celú Vašu rodinu. 
 
Má prekrvujúce, antibakteriálne, protibolestivé, prehrievacie, ochladzujúce, čistiace, regeneračné, povzbudzujúce účinky, dodáva energiu, znižuje horúčku, je vhodný proti kŕčom, uvoľňuje hlieny, povzbudzuje imunitný systém, stimuluje trávenie. 
just90_jubilejni31orez.jpg
 
Zloženie tohto oleja, ktoré sa nikdy nezmenilo, je dodnes dobre udržiavaným tajomstvom, ktoré vzniklo v roku 1977. Aj keď je všetkých 31 rastlín uvedených na obale, presné zloženie receptúry zostáva tajné a v konečnom dôsledku sa odovzdáva z generácie na generáciu. 

Obsahuje 24 éterických olejov:

z eukalyptu, pomaranča, mäty roľnej, badiánu, citróna, citronely, kosodreviny, rozmarínu, feniklu, muškátového orecha, kajeputu, medovky, levandule, myrhy, klinčekovca, borievky, šalvie, tymianu, škorice, ružového dreva, rasce, gaulthérie, rumančeka kamilkového a bazalky

a 7 extraktov:

zo ženšenu, benzoe živice, estragónu, kôpru, zeleru, vanilky a kosatca.

V každej 50 ml fľaštičke je sústredených cca 1 000 kvapiek liečivej prírody, ktoré sa môžu aplikovať prostredníctvom kúpeľa, masáže, inhalácie, potieraním, kloktaním alebo vdychovaním napr. prostredníctvom aromalampy.

Používa sa samostatne alebo v kombinácii s inými produktami JUST na zvýšenie ich účinku. Olej má veľmi charakteristickú vôňu, ktorá je jeho poznávacou značkou. 

Olej z 31 liečivých rastlín predáva výlučne JUST, v 34 krajinách po celom svete.

Rada Vám poradím, poskytnem podrobnejšie informácie aj spôsoby použitia.

Olej z 31 liečivých rastlín v jubilejnom balení so zlatými detailami a výročným logom JUST 90 Years je hodnotným darčekom pre každého.