JUST prichádza z prírody

Prečo som sa rozhodla pre Just

Od narodenia mojich detí sa zaujímam o všetko, čo súvisí so zdravím. Zmenila som životný štýl, spôsob stravovania a zamerala sa na nákup zdravých potravín. Švajčiarske produkty Just sú súčasťou našej rodiny od roku 1993. Prečo práve Just? Lebo ide o produkty z liečivých rastlín s tradíciou povestnej švajčiarskej kvality so zárukou švajčiarskeho pôvodu. Z rodinného podniku v malom alpskom mestečku sa firma Just rozrástla na výrobný závod vybavený najnovšími technológiami. Zárukou kvality a originality každého výrobku firmy Just je pečať „Original – since 1930“.

Priamy predaj týchto produktov, ktorý je zameraný na osobný kontakt poradcu so zákazníkom, je príležitosť na osobné stretnutia, budovanie obojstranne výhodných vzťahov a vznik nových priateľstiev. Napriek všetkým elektronickým médiám, ktoré nás obklopujú, som presvedčená, že osobná komunikácia a medziľudské vzťahy zohrávajú v obchode veľmi dôležitú úlohu. A to ma práve k Justu pritiahlo.

Moja mama bola aktívna poradkyňa a organizátorka v Juste 21 rokov. Keď sa z času na čas zmienila, že raz budem organizátorkou v Juste namiesto nej, zdalo sa mi to úplne nemožné. Roky ubehli ako voda a nastal čas na zmenu. Nemožné sa stalo skutočnosťou, stala som sa súčasťou veľkej rodiny JUST. Baví ma práca s ľuďmi, vzdelávanie v oblasti zdravia a poskytovanie poradenstva mojim zákazníkom. Teším sa na nové zážitky a príjemné stretnutia. Takými sú aj inšpiračné stretnutia, na ktorých odovzdávam mojim poradkyniam svoje skúsenosti a nové informácie. Veľkou výhodou tejto práce je, že si môžem organizovať život podľa svojich predstáv, ale mať prírodnú lekáreň doma je na nezaplatenie.