JUST prichádza z prírody

Prečo som sa rozhodla pre Just

Od narodenia mojich detí sa zaujímam o všetko, čo súvisí so zdravím. Zmenila som životný štýl, spôsob stravovania a zamerala sa na nákup zdravých potravín. Švajčiarske produkty Just sú súčasťou našej rodiny od roku 1993. Prečo práve Just? Lebo ide o produkty z liečivých rastlín so zárukou švajčiarskeho pôvodu. Je to deklarované na každom produkte pečaťou „ORIGINAL – SINCE 1930“.  Produkty Just sa vyrábajú vo Švajčiarsku. A bez testovania na zvieratách.
 
eukalyptus.jpg
 
Priamy predaj týchto produktov, ktorý je zameraný na osobný kontakt poradcu so zákazníkom, je príležitosť na poznávanie rôznych ľudí a vznik nových priateľstiev. Zdravie, etika, švajčiarska kvalita, záujem o človeka, rozvoj a stabilita - to je JUST.
 
Moja mama bola aktívna poradkyňa a organizátorka v Juste 21 rokov. Keď sa z času na čas zmienila, že raz budem v Juste jej pokračovateľkou, zdalo sa mi to úplne nemožné. Roky ubehli ako voda a nastal čas na zmenu. Nemožné sa stalo skutočnosťou, stala som sa súčasťou veľkej rodiny JUST. Baví ma práca s ľuďmi, vzdelávanie v oblasti zdravia a poskytovanie poradenstva mojim zákazníkom. Teším sa na nové zážitky a príjemné stretnutia. Takými sú aj inšpiračné stretnutia, na ktorých odovzdávam mojim poradkyniam nové informácie a svoje skúsenosti.