JUST prichádza z prírody

Úvod

„Na každú chorobu vyrástla bylinka,“ vyhlásil známy liečiteľ, bavorský farár Sebastián Kneipp.

Liečivé rastliny majú veľkú moc. Presvedčila som sa už o tom mnohokrát. Počas materskej dovolenky som zbierala a sušila bylinky aj lesné plody. V zime som ich používala na prevenciu, ale aj pri rôznych zdravotných problémoch. Láska k bylinkám ma prirodzene priviedla k produktom z čistej švajčiarskej prírody. Mojím prvým a stále najpoužívanejším je Olej z 31 liečivých rastlín, ktorý preslávil firmu Just na celom svete. Produkty zdravej výživy a výživové doplnky Nahrin si obľúbila celá naša rodina najmä na podporu imunity. Just a Nahrin sa dokonale dopĺňajú a sprevádzajú nás na každom kroku. 

Produkty Just a Nahrin nie sú dostupné v obchodnej sieti, ale len formou priameho predaja od odborných poradcov. Zákazníci tak získajú všetky potrebné informácie o produktoch a ich správnom používaní. Ak sa chcete stať zákazníkom alebo poradcom firmy Just, rada vám poskytnem svoje nadobudnuté skúsenosti. 

Pestrý sortiment produktov Just a Nahrin je určený pre rôzne vekové kategórie. Švajčiarske produkty Just a Nahrin sú vhodné na dlhodobú prevenciu, podpornú liečbu aj ako prvá pomoc pri rôznych zdravotných problémoch. Oceníte ich pri rôznych zraneniach, úrazoch, bolestiach, stresoch, na posilnenie imunity, na detoxikáciu organizmu, na dovolenkách, pri športe, v kuchyni, ale aj na skvalitnenie života vo vyššom veku. Možno vás zaujmú skúsenosti našej rodiny

Z bohatej ponuky švajčiarskych produktov Just a Nahrin si môžete vybrať pre svojich blízkych a známych darček šitý na mieru. Najobľúbenejšie sú kolekcie vytvorené z niekoľkých produktov, ktoré sa svojimi účinkami vzájomne dopĺňajú.

Ak aj vy patríte medzi tých, ktorí hľadajú informácie a cesty k zdravému životnému štýlu alebo si len chcete niečo zdravé a chutné kúpiť, napíšte alebo zavolajte mi na číslo 0911 081 128