JUST prichádza z prírody

Inšpiratívne začiatky

Všetko to začala moja mama. Ako 65-ročná dôchodkyňa sa stala poradkyňou a onedlho organizátorkou firmy Just. Vždy hovorila: "To nie je práca, ale príležitosť spoznávať nových ľudí a informácie, ktoré doma nezískate". 

Švajčiarske produkty Just a Nahrin nielen dennodenne používala, ale šírila o nich informácie, kdekoľvek sa pohla. Oboznamovala ľudí, s ktorými sa stretávala, ako sa majú starať o svoje zdravie. Aktívne hľadala nových zákazníkov aj nových poradcov. "S ľahkosťou, s nadšením, s radosťou, s noblesou", ako sa dozvedám od mojich zákazníkov a poradcov. 

Moja mama naplno využila svoje komunikačné schopnosti a obchodné zručnosti, ktoré dostala do vienka a zdokonaľovala na školeniach Justu. Milovala túto prácu, vďaka ktorej precestovala kus sveta a získala nové priateľky. Po 21 aktívnych rokoch v Juste prišiel čas na zaslúžený odpočinok. Keď oslávila 86 rokov!!! Mama mi odovzdala výsledky svojej organizátorskej práce, skupinu svojich poradcov aj zákazníkov. Takéto rozhodnutie nie je jednoduché. Hlavne, keď ide o skvelých ľudí, nezabudnuteľné zážitky, zaujímavú prácu a kvalitné produkty. Moja mama nikdy nezabudne na krásnu oslavu svojej osemdesiatky v kruhu veľkej rodiny Just, na sólo tanec s pánom riaditeľom...