JUST prichádza z prírody

Naše skúsenosti

V našej rodine používame rôzne produkty Just a Nahrin, každý s ohľadom na svoj vek a individuálne potreby.

Môj manžel ako bývalý aktívny športovec najviac používa produkty zamerané na regeneráciu organizmu, dopĺňanie vitamínov, minerálov a stopových prvkov, na zmiernenie bolestí kĺbov a svalov. Medzi jeho najobľúbenejšie patria borievkový krém, Artifit, BasicoOsArten a Olej z 31 liečivých rastlín.

 pohyb.png

Ja s dcérou sme si veľmi obľubili tablety s kyselinou listovoumultivitamínové sirupy, najmä čučoriedkový so železom. Všetky však sú úžasné aj chutia úžasne!

Do jedál najradšej pridávame Korenie z bylín a morskej soli, ktoré je obohatené morskými riasami. Cestoviny, strukoviny a omáčky pripravujeme s voňavým korením Italy mix (neobsahuje soľ, len 11 sušených byliniek a sušenú zeleninu). Zeleninu s korením Salat Mix, hrianky s cesnakom, ale aj sladké jedlá si polievame za studena lisovaným bodliakovým olejom, ktorý má jemnú konzistenciu a neutrálnu chuť. Artičokový nápoj s feniklom je náš obľúbený nealkoholický aperitív, preventívne ho užívame na regeneráciu pečene a žlčníka a na dobré trávenie.

Naša babka by určite jednotkou označila artičokové tablety, ktoré jej pomáhajú pri trávení. Najviac používa borievkový krém, nechtíkový krém a krém na nohy. Denne užíva výživové doplnky z Nahrinu.