JUST prichádza z prírody

Začnite ako hostiteľka

Ak máte záujem o nové informácie z oblasti zdravia a o naše produkty Just a Nahrin, máte ideálnu príležitosť usporiadať párty v kruhu vašich známych.

Hostiteľka je pravá ruka poradcu a stará sa o to, aby stretnutie so zákazníkmi prebehlo v príjemnej atmosfére. Párty ako forma priameho predaja často prebieha v neformálnom duchu, všetci zúčastnení strávia spoločný čas pri dobrom občerstvení a zoznámia sa s produktami Just a Nahrin. Hostiteľke za každú úspešnú párty prináleží odmena z katalógovej ponuky JUST a Nahrin.

Hostiteľka, ktorá má záujem o výhody naviac, môže získať exkluzívny darček - kvalitný produkt, ktorý nie je v katalógovej ponuke.

Viac informácií vám rada poskytnem osobne. Zavolajte mi na číslo 0911 081 128.

Stretnutie môžeme usporiadať v príjemnom domácom prostredí, vo firemnej zasadačke alebo v nejakom spoločenskom priestore. V lete sa môžeme stretnúť vo Vašej záhrade, ako napríklad v tejto našej.

Pre hostiteľky v januári a februári 2020 máme pripravený exkluzívny darček - UNIVERZÁLNY ODSTRAŇOVAČ ŠKVŔN NA TEXTIL - účinné a rýchle riešenie škvŕn všetkého druhu. Vďaka kombinácii švajčiarskej mydlice lekárskej, silných enzýmov, pomarančových terpénov a jemných tenzidov ponúka tento odstraňovač škvŕn mimoriadne silný čistiaci účinok. Zároveň je šetrný k farbe, vláknam textílií i k životnému prostrediu, pretože je biologicky odbúrateľný. Je v praktickom cestovnom balení s dávkovacím aplikátorom. Má príjemnú sviežu citrusovú vôňu. Je vhodný na všetky druhy textílií.

Ostranovac skvrn_baner.JPG