JUST prichádza z prírody

Obľúbené olejčeky

pletovy_olej.jpg

 
Olej pre starostlivosť o pokožku najradšej používam na masáž tváre. Je to jemný pleťový olej s rozmarínom, pšeničnými klíčkami a jojobou, obzvlášť vhodný pre starostlivosť o suchú a citlivú pokožku, ktorú vyživuje a posilňuje. Vďaka jeho účinkom je obľúbený po kúpaní aj sprchovaní pre dospelých aj malé deti. 
 
Masážou tváre podporíme svoje zdravie aj krásu. Podobne ako pri cvičení, dôležitá je pravidelnosť. Radšej kazdý deň 5 min, ako raz za týždeň 30 min. Rannou masážou sa osviežime a dodáme svojej tvári pekný vzhľad. Výhoda večernej masáže je, že sa už nikam neponáhľame. Takže sa môžeme masírovať v kľude aj 20 min.
 
  
Olej pre starostlivosť o pokožku zvyknem aj zmiešať s éterickými olejmi a slúži mi tak ako prírodný kvalitný masážny olej na dekolt a celé telo. Tento pleťový olej s krásnou vôňou prospieva mojej pokožke aj duši! 
 
Pomarančový olej - krásna pomarančová vôňa má relaxačný účinok na nepokoj a stres, potláča starosti a smútok. Prirodzene čistý éterický olej šíri upokojujúcu a príjemnú atmosféru, je harmonizujúci a zároveň osviežujúci! 
 
Levanduľový olej zaisťuje kľudný odpočinok a dobrý spánok. Kvetinová vôňa z byliniek je vyvážená, upokojujúca a pomáha pri nervozite. Navodzuje pocit pokoja a bezstarostnosti! 
 
Citrónový olej - jemná a číra vôňa citrónu má rozveselujúci, osviežujúci, uvoľňujúci a povznášajúci účinok v prípade depresie a nedostatku energie. Tento olej "dobrej nálady" robí každú dušu šťastnou! 
 
Olej Energy Plus je premyslená kombinácia esencií z citrusových plodov a mäty. Vôňa citrónovej trávy stimuluje telo i myseľ. Mätová aróma zlepšuje schopnosť sústrediť sa. Energy Plus je perfektný pre hektický pracovný deň. 
 
Pepermintový olej pomáha nám účinne znížiť teplotu, zmierniť opuchy, uvoľniť dýchacie cesty a uľahčiť odkašliavanie. Výborný je pri bolestiach hlavy, napätí v oblasti šije, ale aj pri tráviacich problémoch, pri bolestivej menštruácii alebo návaloch v klimaktériu...
 
Olej z jedle sibírskej - jednodruhový povzbudzujúci a posilňujúci éterický olej. Pomáha nám na uvoľnenie, pri kašli, nachladnutí a osvieženie dýchacích ciest, na uvoľnenie svalov, na povzbudenie pri stavoch napätia a slabosti.